شناسه : 72503
امروز یکشنبه 1401/02/18 - 21:41
نویسنده : mohammad rezaeian
باحضور اعضا کارگروه نساجی و پوشاک بسیج اصناف کشور؛

جلسه کارگروه نساجی و پوشاک در وزارت صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد

دکتر حسن پور رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور با اشاره به نقش بسیج در حل بحران ها ، کار بسیج را هم‌افزایی بین مجموعه هایی دانستند که ممکن است بدلیل تضاد منافع زیر یک پرچم جمع نشوند، با شعار هدایت، حمایت و نظارت ذیل بسیج جمع نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور، کارگروه نساجی و پوشاک سازمان بسیج اصناف کشور در راستای حل مشکلات پیش آمده برای صنعت و صنف نساجی، جلسه ای مشترک با حضور دکتر حسن پور،  دکتر شجاعی رئیس کارگروه، برادر موسوی دبیر کارگروه در محل دفتر سرکار خانم محرابی مدیر کل دفتر نساجی و پوشاک وزارت صمت برگزار نمود.

در این جلسه که با حضور رئیس وتعدادی از اعضای انجمن صنایع نساجی ایران، اعضای اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران  و تنی چند از تولید کنندگان این صنعت برگزار گردید پیرامون مسائل پیش آمده در سال اخیر ازجمله عرضه محصولات نساجی در بورس، 9% ارزش افزوده واردات پنبه، بلاتکلیفی تعرفه های گمرکی و چگونگی تامین نخ مورد نیاز واحد های تولیدی بحث و تبادل نظر انجام گرفت.
در ادامه دکتر حسن پور با تذکر این مطلب که ما بدنبال موازی کاری نیستیم، به تشریح شرایط حاکم بر صنعت وصنف نساجی و پوشاک پرداختند وبا اشاره به نقش بسیج در حل بحران ها ، کار بسیج را هم‌افزایی بین مجموعه هایی دانستند که ممکن است بدلیل تضاد منافع زیر یک پرچم جمع نشوند، با شعار هدایت، حمایت و نظارت ذیل  بسیج جمع نماید.
 با موافقت طرفین مقرر گردید‌‌ دفترنساجی و پوشاک وزارت صمت با هم افزایی کارگروه نساجی و پوشاک سازمان بسیج اصناف برای حل مسائل پیش روی این صنعت به فوریت اقدام نمایند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.