شناسه : 72430
امروز چهارشنبه 1400/10/22 - 16:11
نویسنده : mohammad rezaeian
غلامرضا حسن پور بیان کرد:

ایران نیازمند شهید سلیمانی‌ها در عرصه جنگ اقتصادی است /افتتاح سی ام دفتر بسیج فعالان اقتصادی در لرستان

رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالیت اقتصادی کشور گفت: امروز ایران در عرصه جنگ اقتصادی نیازمند شهید سلیمانی‌های است تا وارد میدان شوند و کسی بسیجی است که منافع ملی در اولویت کارهایش قراردهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور،غلامرضا حسن پور. ئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور روز چهارشنبه در مراسم افتتاح دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی لرستان در سالن اتاق بازرگانی خرم آباد با بیان این که لرستان به محب اهل بیت (ع) شهرت دارد ،اظهار کرد: ۳۰ دفتر این نهاد با هدف اشتغالزایی و تسهیل فرآیند کسب و کار در کشور فعال است و امروز سی ام دفتر بسیج تجار و فعالیت اقتصادی کشور در لرستان افتتاح شد.

حسن پور با بیان این که رسالت بسیج اصناف و تجار کشور استفاده از ظرفیت‌ها در راستای کاهش مشکلات است ،افزود: دفتر بسیج تجار برای رفع مشکل بیکاری نقش مهمی دارد و اینکه قرار است چه کاری قرار انجام گیرد که نتیجه و اثرات مثبتی داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور با بیان این که واحدهای تولیدی راکد باید احیا شود گفت: دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی تمام توان خود را برای انجام این ماموریت مهم و تسهیل در فرآیند های اقتصادی به کار خواهد گرفت.

وغلامرضا حسن پور با اشاره به اینکه بسیج را تخصصی کردیم تاکارها انجام و تقویت شوند افزود: برگزاری رزمایش مومنانه و توزیع اقلام بین نیازمندان همواره در دستور کار قرار دارد و دفتر بسیج تجار باید اقدام های لازم را در رفع بیکاری انجام دهد که برخی وظایف بسیج تخصصی شده است.

دکتر حسن پور احیاء واحدهای تولیدی را یکی از ماموریت‌های بسیج تجار دانست و افزود: مقام معظم رهبری معتقد است باید از ظرفیت نیروهای مردمی استفاده شود بنابراین با همکاری شورای تجار، اتاق بازرگانی، بسیج و سپاه برای برطرف کردن بیکاری و اشتغالزایی تلاش خواهیم کرد.

وی با بیان این که بسیج به دنبال سهم‌خواهی و دریافت بودجه نیست، بلکه به دنبال توانمند کردن و استفاده از ظرفیت‌ها است، افزود: اکنون کشور در تحریم قرار دارد اما نمی توان کارخانجات را رها کرد که در این خصوص نیازمند افرادی مانند شهید سردار سلیمانی در حوزه اقتصاد هستیم که با هر دیدگاه و جناح سیاسی برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنند.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور به افتتاح دفتر بسیج تجارو فعالان اقتصادی در شهر حلب سوریه اشاره و گفت:درصدد هستیم زمینه حضور حداکثری فعالان اقتصادی در کشورهای دیگر فراهم و آن را توسعه بخشیم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.