شناسه : 72411
امروز پنجشنبه 1400/10/09 - 21:02
نویسنده : admin-asnaf
رییس سازمان بسیج اصناف کشور بیان کرد:

شهید سلیمانی اسوه و الگوی مدیریت جهادی در کشور است

دکتر غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کل کشور از اجرای گسترده پویش احسان حاج قاسم در جامعه اصناف و بازاریان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور؛ دکتر غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کل کشور از اجرای گسترده پویش احسان حاج قاسم در جامعه اصناف و بازاریان کشور خبر داد.
وی با گرامیداشت یوم الله ۹ دی افزود:صفحات تاریخ حیات مردم ایران زمین آکنده از افتخارات و حماسه هایی است که هریک به تنهایی برای غرور یک ملت کافیست. از حکمت فرزانگان گرفته تا رشادت سربداران، از علم عالمان فرهیخته تا خون های پاک بر زمین ریخته، از قطع دست تجاوزگر به خاک پاک ایران تا کورکردن چشم فتنه در قلب ایران، همگی نشان ازیک ویژگی بزرگ ملت ایران اسلامی دارد و آن هم بصیرت است.
ملتی که همیشه عزت و شهادت را بر ذلت ترجیح داده و با وجود همه سختی ها و فشارها، تسلیم زورگویان نشده و در ورای تاریخ پرافتخار خود، انقلابی شگرف را که الگوی تمام آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان شده، رقم زده است شایسته هزاران بار تقدیر و سپاس است.
دهه بصیرت یادآور حوادثی همچون حماسه تاریخی ۹ دی روز میثاق با ولایت و سیزدهم دی ماه سالروز شهادت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی (ره) است و نهم دی ۸۸ روزی فراموش ناشدنی بود؛ روزی که بصیرت رمز پیروزی ملت شد و پیوند عاشورایی امت و ولایت، برگ زرین دیگری را به تاریخ ایران عزیز افزود و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حماسه ای ماندگار نام گرفت.
سیزدهم دی ماه سال ۹۸ که دشمن بار دیگر عجز و ناتوانی خود را در هراس ازدلاورمردان این مرز و بوم ثابت کرد و تاریخ چندین ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است.

شهید سلیمانی


دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای و همچنین پیشرفت های دفاعی ایران از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند و با به شهادت رساندن فرزندان و سرداران ایران اسلامی از جمله شهادت سردار دلها سردار حاج قاسم سلیمانی (ره) سعی در خاموش نمودن شعله های استکبار ستیزی این ملت دارند اما دشمنان این را بدانند امروز همه ملت شریف ایران و همه مبارزان جبهه مقاومت، سردار سلیمانی هستند” و با شهادت این سردار الهی، آتش مبارزه نه تنها کم فروغ نشد بلکه انگیزه های جهاد و شهادت پر رنگ تر گردید.
دهه بصیرت با همه تحلیل ‌ها و بررسی ‌ها یک نکته مهم داشت و آن اینکه دشمنان نظام و انقلاب لحظه ‌ای دست از دشمنی برنخواهند داشت، لذا باید با بصیرت و درک انقلابی و حضوری مداوم با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری راه را همچون گذشته ادامه دهیم تا کشتی نجات ملت ‌ها را با گذر از طوفان ‌ها وموج‌ های خطرناک به ناخدای اصلی آن ،حضرت بقیه ‌الله ‌الاعظم (عج) بسپاریم.
لذا ضمن تسلیت دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و ادای احترام به مقام شامخ آن شهید والا مقام و گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه که یادآورحضور آگاهانه ملت مسلمان ایران در خلق این حادثه تاریخی می باشد از درگاه خداوند متعال برای ملت قدردان ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ‌ای (مد ظله ‌العالی) موفقیت و سربلندی مسئلت داریم.
در انتها رئیس سازمان بسیج اصناف، بازارایان و فعالان اقتصادی کل کشور شهید سلیمانی را اسوه و الگوی مدیریت موفق و جهادی در کشور دانست و گفت به مناسبت دومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش من جمله مراسم های ذیل برگزار خواهد شد؛
در روز ۱۵ دی ماه در سر مزار شهید سلیمانی در کرمان با حضور ۷۰ نفر از چهره های برجسته و پیشکسوتان جامعه بزرگ اصناف و بازاریان؛
افتتاح پروژه های کارآفرینی و اشتغال در چند رسته اصناف تولیدی در جهت پویش اشتغال و کارآفرینی با هدف جهاد کارآفرینی در کشور ؛
اجرای مراسم بزرگداشت دومین سالگرد سردار دلها و یاران شهیدش در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور هیئت رئیسه اتاق اصناف تهران، هیئت امنای بازار، روسا و هیئت مدیره اتحادیه ها، جامعه انجمن اسلامی اصناف و شرکت آحاد بسیجیان و کسبه شریف و ولایتمدار بازار در  محل مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران در روز  یکشنبه ۴۰۰/۱۰/۱۲ ساعت ۱۰ صبح از جمله مهمترین برنامه های مهم بسیج اصناف در این هفته پیش رو است.

منبع/پایگاه خبری کار و کارآفرینی

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)