نظرسنجی

به نظر شما عملکرد راننده آمر به معروف و ناهی از منکر سعیدعابد درست بود؟
بیانیه گرامیداشت روز جهانی قدس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور؛

روز قدس رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسان‌های حقیقت‌طلب است

اصناف و بازاریان در کنار سایر آحاد مردم مانند همیشه با نگاه تیزبین، درک عمیق و تحلیل درست خود از وقایع جهان کنونی، بار دیگر در این مناسبت شکوهمند شرکت می‌کنند.

به گزارش بسیج اصناف کشور؛ متن بیانیه سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس به این شرح می باشد؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فلسطین مهبط وحی انبیاء و مهد ادیان الهی و آموزه‌های سرتاسر رحمت و مهربانی است. فلسطین بخشی از تاریخ اعتقادی و اندیشه امت و قلب تپنده اسلام و قبله اول مسلمانان است که دیرسالی است شیاطین صهیونیست در آن خرمنی از آتش فتنه انباشته‌اند تا ریشه درخت توحید را در آنجا بسوزانند.

روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسان‌های حقیقت‌طلب و عدالت‌خواه و روز ستیز همیشگی با ظلم و بیداد است.

اینک که مجال دیگری برای فریاد علیه ظلم و ستم  در روز قدس، این میراث گران‌قدر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، فراهم آمده است، اصناف و بازاریان در کنار سایر آحاد مردم به ویژه اصناف و بازاریان مانند همیشه با نگاه تیزبین، درک عمیق و تحلیل درست خود از وقایع جهان کنونی، بار دیگر در این مناسبت شکوهمند شرکت می‌کنند و وظیفه دینی و شعور انقلابی و اسلامی خود را در پیشگامی و همراهی با خروش ملت بیدار ایران و امت اسلام به نمایش می‌گذارند.

شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام برائت و ابراز انزجار از دولت‌های متجاوزی است که سالهاست حقوق مظلومین و ستمدیدگان فلسطین و حرمت قدس شریف را نادیده گرفته و هر روز بر دامنه تجاوز و ظلم خود می‌افزایند.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است:

در برهه کنونی که نقاب نفاق از چهره برخی مرتجعان منطقه‌ای برداشته شده، ضرورت دارد که قاطبه مسلمانان همدل و هم صدا در سراسر عالم یک‌بار دیگر و بلندتر از همیشه آرمان فلسطین را فریاد کنند و به نظام سلطه حاکم بر جهان گوشزد کنند که تلاش‌های مذبوحانه آنان برای محو آرمان فلسطین در قالب معامله قرن،  بیش از هر زمان دیگری در آستانه فرو ریختن و نابودی است.

سازمان بسیج اصناف به این وسیله از آحاد امت اسلامی و ملت همیشه در صحنه به‌ویژه اصناف و بازاریان که بازوان ستبر انقلاب‌اند، دعوت می نماید تا دست در دست هم با اراده‌ای راسخ، خشم خود از دشمنان ظالم و بی‌عدالت را نشان دهند و پس از عبادت خالصانه در ماه مبارک رمضان، با شرکت در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیعت کنند، تا استکبار جهانی بداند که مسأله  فلسطین همچنان مسأله اول جهان اسلام است.

سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور

9 خرداد 1398

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.