شناسه : 71937
امروز شنبه 1399/11/18 - 10:15
نویسنده : mohammad rezaeian
در حکمی از سوی علیرضا رزم حسینی؛

محمد صادق مفتح قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی محمدصادق مفتح نایب رییس شورای بسیج تجار وفعالان اقتصادی اتاق بازرگانی ایران را به عنوان قائم مقام خود در امور بازرگانی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور،علیرضا رزم‌حسینی در این حکم خطاب به محمد صادق مفتح آورده است: نظر به ضرورت ایجاد وحدت رویه در حوزه بازرگانی کشور در عرصه های تجارت داخلی و خارجی و نیز به منظور هم افزایی تمامی واحدهای تابعه و وابسته و فعالان بخش خصوصی در جهت تسهیل هرچه بیشتر امور در چرخه تجارت کشور و مضافا رعایت حقوق عامه خصوصا اقشار آسیب پذیر، بدینوسیله جنابعالی را که بحمدالله دارای سوابق ممتد علمی و عملی بوده و از خاندان مبارزین اصیل انقلاب و شهدا می باشید به سمت قائم مقام وزیر در امور بازرگانی" منصوب می نمایم.

وزیر صمت همچنین تاکید کرده است: انتظار می رود با فراهم نمودن فضای تعامل سازنده و همگرایی تمامی بخش ها و واحدهای ذیربط وزارت متبوع در تحقق اهداف ذکر شده در این حکم به خصوص در ایام پایانی سال و همچنین اتمام دوره دولت خدمتگزار، تلاش مضاعف نمایید.

رزم حسینی همچنین در حکم صادره خطاب به قائم مقام بازرگانی خود یادآوری کرده است: بدیهی است که تمامی واحدهای مرتبط، نهایت همکاری با جنابعالی را در انجام وظایف محوله مبذول خواهند داشت.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)