نظرسنجی

چگونه اصناف می توانند به جهش تولید کمک کنند؟

همکاری وتفاهم بسیج اصناف در اجرای پویش "همکلاسی مهربان"

مسئول بسیج تخصصی اتاق اصناف ایران تاکید کرد اتاق اصناف ایران برای برطرف کردن بعضی از مشکلات دانش آموزان مناطق محروم استان تهران و کمک به وزارت آموزش و پرورش و سازمان بسیج دانش آموزی دغدغه ای دارد که به عنوان حامی محرومین قدم های اساسی بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف؛ امراللهی مسئول بسیج اتاق اصناف ایران گفت: طبق فرموده امام (ره) اصناف بازوان ستبر انقلاب هستند، اصناف از دیرباز همیشه حامی و مدافع مردم بالاخص محرومینی که به هر دلیلی مشکلات اقتصادی داشته اند بوده است.

وی با اشاره به اتفاقات غیر مترقبه ای مثل سیل و زلزله اظهار داشت: در حال حاضر نیز کرونا به یک چالشی تبدیل شده است که همه باید دست در دست هم با آن مبارزه کنیم که اصناف نیز از آن مستثنی نیست.

وی افزود: در قضیه کرونا اصناف توانسته اند نمره قابل قبولی را بگیرند و قدم های مثمر ثمری بردارند تا جایی که همیشه تلاش کردیم یاری گر هموطنان محروم باشیم.

وی در رابطه با طرح "یک کاسب، یک دانش آموز" گفت: اتاق اصناف ایران با کمک کسبه ای که توان مالی خوبی داشتند تعداد قابل توجهی از دانش آموزان محروم از تحصیل را تحت پوشش خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف ایران با هدف ایجاد یک جامعه پر نشاط و عاری از مشکلات اجتماعی توانسته تعامل خوبی با سازمان بسیج دانش آموزی و بسیج اصناف داشته باشد گفت: ما در طرح "همکلاسی مهربان" نیز هم شرکت می کنیم و نهایت تلاشمان را برای تحقق اهداف این پویش انجام می دهیم، هدفمان این است که مایحتاج اولیه خانوار حاشیه نشین استان تهران اعم از پوشاک، مواد غذایی؛ کیف و کفش و ..برای سال تحصیلی جدید را فراهم کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: اتاق اصناف ایران برای برطرف کردن بعضی از مشکلات دانش آموزان مناطق محروم استان تهران و کمک به وزارت آموزش و پرورش و سازمان بسیج دانش آموزی دغدغه ای دارد که به عنوان حامی محرومین قدم های اساسی بردارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.