شناسه : 5285
امروز یکشنبه 1399/04/01 - 12:00
نویسنده : mohammad rezaeian

اصناف و بازاریان در خط مقدم مبارزه با توطئه های اقتصادی هستند

رییس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در پیامی روز ملی اصناف را به تمامی کسبه و بازاریان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج اصناف؛دکتر غلامرضا حسن پور به مناسبت فرارسیدن روز ملی اصناف این روز را به فعالین حوزه اقتصادی،اصناف و بازاریان تبریک گفتند.

متن این پیام به شرح زیر می باشد

رادمردانی که هیچ تجارت و هیچ خرید و فروشی آنها را ا زیاد خدا غافل نخواهد کرد. سوره نورآیه 37

یادو خاطره شهدای اصناف و بازارو مرحوم مغفور مجاهد بسیجی سرهنگ پاسدار علیرضا بخته ای مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان سیستان و بلوچستان را گرامی میداریم.

یکم تیر ماه روز ملی اصناف یادآور جهاد و تلاش خستگی ناپذیر بازوان ستبر انقلاب را به محضر اصناف،بازاریان و هیأت رییسه اتاقها و اتحادیه های صنفی عرض تبریک داریم.

اصناف و بازاریان کشور همواره به عنوان افسران جنگ اقتصادی در خط مقدم مبارزه با توطئه های اقتصادی دشمنان ایستادگی و عزم جهادی داشته اند و در همین روزها شیوع ویروس کرونا در کشور که تاثیر آن بر اقتصاد کشور هم ملموس بود،شاهد اوج همدلی و مشارکت میان اصناف و مردم بودیم و امیدواریم درخدمت به مردم بویژه بارعایت انصاف همواره کوشاباشند.

امروزدر این شرایط خاص و ویژه کشور آنچه که لازم،ضروری و مطلوب برای عموم مردم است تصمیمات صحیح و آینده پژوهانه دولت محترم و سازمان های صنفی برای رفاه و تناسب اقتصادی باعمل به فرمان سال یعنی جهش تولیداست .

اتاقهای اصناف در مقام پارلمان بخش خصوصی تاثیرات بسیاری در تصمیم گیری و سیاست های دولت داردو از این رو نباید اثر گذاری این بخش اقتصادی از سوی دولت مردان وخوداتاقها مورد غفلت واقع گردد.

در پایان از همه عزیزان و دست اندرکاران حوزه اقتصادی کشور به ویژه اصناف وبازاریان در همراهی و مساعدت با مردم و همکاری بارده های بسیج اصناف در عرصه های مختلف به ویژه شرایط بحران کمال تقدیر و تشکر را داریم .

غلامرضا حسن پور اشکذری

رییس سازمان بسیج اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی کشور

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)