نظرسنجی

چگونه اصناف می توانند به جهش تولید کمک کنند؟
غلامرضا حسن پور عنوان کرد:

عدم حضور در انتخابات به معنای ازدست دادن استقلال و آزادی/ حمایت مجلس از بخش خصوصی در حد شعار نماند

رئیس سازما بسیج اصناف کشور عنوان کرد: اگر با همکاری مجلس این واحدهای تولیدی تقویت شود، رونق تولید و اشتغالزایی را رقم خواهد زد و مجلس در این باره مسئولیت ریل گذاری و تدوین قوانین را بر عهده دارد.

غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در همایش مجلس قوی درطراز گام دوم انقلاب عنوان کرد: روز دوم اسفند روز سرنوشت‌سازی برای ملت ما و همه ملت‌های مستضعف جهان خواهد بود. بسیاری از ملت‌ها چشمشان به انتخابات روز جمعه ایران است. حتی برخی‌‌ها هم نگران هستند اما ملت ایران کارشان را بلد هستند.

وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) درباره ضرورت حضور در انتخابات فرموده‌اند که مردم اگر اسلام، استقلال و آزادی و نبودن تحت اسارت شرق وغرب را می‌خواهند، همه در انتخابات شرکت ‌کنند. یعنی عدم حضور به معنای عدم استقلال و آزادی است. عدم حضور در انتخابات به وابستگی به شرق و غرب منتهی میشود.

یکی از وظایف مهم ما در این روزها، جلب مشارکت حداکثری انتخابات است. بازاریان و اصناف همواره پشتیبان نظام بوده اند و لازم است تا در انتخابات پیش رو نیز حضور حداکثری داشته باشند. 

وی گفت: در این نشست به ضرورت رای دادن و تشکیل مجلس قوی تاکید شد. مجلس قوی پشتوانه مردم خواهد بود. 

غلامرضا حسن پور درباره اهمیت هماهنگ بودن مجلس و اصناف و پیامد آن در جامعه اظهار کرد: اصناف مردمی ترین بخش اقتصاد کشور هستند باید قوانینی تنظیم شود که امور پیرامون اصناف سهل تر انجام شود و اهمیت این موضوع در اصناف تولیدی بیشتر است. ما در کشور 3 میلیون واحد صنفی و 600 هزار واحد تولیدی داریم. اگر با همکاری مجلس این واحدهای تولیدی تقویت شود، رونق تولید و اشتغالزایی را رقم خواهد زد و مجلس در این باره مسئولیت ریل گذاری و تدوین قوانین را بر عهده دارد. 

 رئیس سازمان بسیج اصناف کشور بیان کرد: مجلس شورای اسلامی باید بخش خصوصی را به معنای واقعی در تصمیم گیری‌‌ها مشارکت دهد و نباید حمایت از بخش خصوصی در حد شعار باقی بماند. در نهایت ما انتظار داریم مجلس در طراز گام دوم انقلاب حرکت کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.