نظرسنجی

نظر شما در مورد محتواي سايت سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی چيست؟

تفاهم نامه سه جانبه بین بیمه دانا، بسیج اصناف کشور و بانک مهر ایران به امضاء رسید

غلامرضا حسن پور، رییس سازمان بسیج اصناف کشور در این مراسم در حضور خبرنگاران بیان کرد:به جهت مشکلات اقتصادی، تلاش کردیم تا از نظر بیمه ای تسهیلاتی را برای اصناف و بازاریان در نظر بگیریم.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف کشور؛ سازمان بسیج اصناف کشور، بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهر ایران بعدازظهر امروز (یکشنبه) تفاهم نامه سه جانبه بیمه ای را امضا کردند که براساس آن تسهیلات بیمه ای در اختیار اصناف و بازاریان قرار خواهد گرفت.

بر این اساس حق بیمه متقاضیان را بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب طرح مهر دانا تا سقف ٢.٥ میلیون تومان به بیمه دانا پرداخت کرده و بیمه گذاران ظرف ١٢ ماه حق بیمه پرداختی را بدون مراجعه به بانک، بدون سود، بدون ضامن و بدون کارمزد به این بانک می پردازند.

در قالب این طرح تمامی متقاضیان با داشتن معرفی نامه از بسیج اصناف می توانند به شعبه های بیمه دانا مراجعه کرده و بدون ضامن برای رشته های بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو و آتش سوزی، بیمه نامه از بیمه دانا خریداری کرده و اقساط آن را به بانک قرض الحسنه مهر ایران بپردازند.

غلامرضا حسن پور، رییس سازمان بسیج اصناف کشور در این مراسم در حضور خبرنگاران بیان کرد: رویکرد بسیج، رویکرد خدمت رسانی است و بسیج اصناف نیز توانسته در ١٠ سال گذشته جای خود را در بین اصناف باز کند.

وی افزود: به جهت مشکلات اقتصادی، تلاش کردیم تا از نظر بیمه ای تسهیلاتی را برای اصناف در نظر بگیریم. از نظر ما همه اعضای اصناف و هر کسی که دغدغه منافع ملی را داشته باشد فارغ از داشتن کارت بسیج یا کارت عضویت، بسیجی است. حسن پور خاطرنشان کرد که جمعیت اصناف ٧.٥ میلیون نفر است که با در نظر گرفتن اعضای خانواده آنها، یک سوم جمعیت کشور را تشکیل می دهند.

ابراهیم کاردگر، مدیرعامل بیمه دانا در این مراسم گفت: در قالب طرح مهر دانا تلاش داریم تا مردم راحت تر بیمه نامه تهیه کنند. وی افزود: طرح مهر دانا با هماهنگی بانک قرض الحسنه مهر ایران اتفاق افتاده است. هر فردی بخواهد بیمه ثالث، بدنه یا آتش سوزی را تا سقف ٢.٥ میلیون تومان، بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون کارمزد، سود و ضامن تسهیلات می پردازد.

وی تصریح کرد که این طرح در چارچوب بانکداری اسلامی به امضا رسیده است. کاردگر از گفتگو و تفاهم با سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی در قالب این طرح خبر داد و اظهار داشت: با اتاق اصناف هم مذاکراتی داشتیم که مردم بتوانند راحت تر بیمه نامه تهیه کنند.

مدیرعامل بیمه دانا ادامه داد که در آینده در نظر داریم بعد از به حدنصاب ٢٥٠ هزار نفر متقاضی، آمادگی داریم درمان تکمیلی اصناف را نیز در چارچوب طرح مهر دانا انجام دهیم. نوده فراهانی رییس اتاق اصناف تهران نیز در این مراسم و در سخنانی اظهار داشت: تفاهم نامه ای که امروز امضا شد بسیار عالی است؛ وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست و اگر این تفاهمات و تعاملات نباشد کارها شاید کُندتر پیش برود.

در این مراسم که با حضور خبرنگاران برگزار شد، غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور، کاردگر مدیر عامل بیمه دانا و نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران حضور داشتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.