نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
CAPTCHA عکس
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
غلامرضا حسن پور عنوان کرد:

روز بزرگ و تاریخی برای ملت ایران در جهان ثبت شد

غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف و بازاریان کشور بیان کرد: امروز روز بزرگ و تاریخی برای ملت ایران است و باید او این روز را روز شکست تزویر بدانیم.

به گزارش بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور؛ امروز جشن ملت ایران است، چهره پلید آمریکا برای بعضی افراد که در خواب غفلت بودند و همچنین آقایانی که همه چیز را در دوستی با آمریکا میدیدند، مشخص شده است. غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف و بازاریان کشور بیان کرد: امروز روز بزرگ و تاریخی برای ملت ایران است و باید او این روز را روز شکست تزویر بدانیم. حسن پور ادامه داد گفت: میگویند که آمریکا از برجام خارج شده است از همان ابتدا، آمریکا به برجام وارد نشد که حالا می گویند خارج شده وظیفه ما که مقاومت است، قبل و بعد از برجام فرقی نکرده است این یک جریان فریب بود که اتفاق افتاد و باید پرده از چهره تزویر جهان خوار برداشت. وی ادامه داد: با اعتماد به آمریکا برخی وضعیت را به سمتی بردند که مامنتظر نطق دیگران باشیم و ببینیم چه در توییتر و شبکه های اجتماعی می نویسد باید ابتکار عمل را خودمان در دست می گرفتیم.

رئیس بسیج اصناف و بازاریان کشور عنوان کرد: الان تکلیف ما مشخص است به حول قوه الهی ما هرجه زودتر از این وضعیت باید خارج شویم و بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و  شعار سال" حمایت از کالای ایرانی" را به درستی اجرا کنیم و از آن بهره ببریم. این یک فرصتی استثنایی و مبارک برای ملت بزرگوار ایران است که با تکیه بر توان خود، قله‌های پیشرفت را فتح کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.