نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
CAPTCHA عکس
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
در حاشیه نشست هم‌اندیشی "نقش اصناف و بازاریان در حمایت از کالای ایرانی "

میثاق‌نامه حمایت اصناف و بازاریان سراسر کشور از فروش کالای ایرانی امضا شد

میثاق نامه اصناف، بازاریان سراسر کشور در راستای تحقق حمایت از کالای ایرانی در حاشیه همایش هم‌اندیشی "نقش اصناف و بازاریان در حمایت از کالای ایرانی" به امضا رسید.

به گزارش بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور؛ میثاق نامه اصناف، بازاریان سراسر کشور در راستای تحقق حمایت از کالای ایرانی در حاشیه همایش هم‌اندیشی "نقش اصناف و بازاریان در حمایت از کالای ایرانی" به امضاء رسید.

متن میثاق نامه به شرح ذیل است؛

برای چندمین سال متوالی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی نامگذاری سال را به اقتصاد و معیشت مردم اختصاص داده و سال 97 را سال" حمایت از کالای ایرانی" نامیدند و در سخنرانی اول فروردین در حرم مطهر رضوی اینگونه فرمودند:" فروشنده باید کالای ایرانی بفروشد" این نامگذاری تکلیف را بر همه اصناف، بازاریان و تجار سنگین تر نمود.

در این میان، اصناف بسیجی در سراسر کشور به عنوان پرچمدار و الگو همچنین گذشته پیشرو خواهند بود و با عرضه کالای ایرانی و تغییر ذائقه ی مشتری برای خرید کالای ایرانی در تحقق شعار سال اقدام عملی خواهند نمود.

البته بخشهای مختلف دولتی و خصوصی و سایر نهادها به ویژه گروههای مردمی نیز در این خصوص وظایف خاص خودشان را دارند و بی تردید مردم به عنوان مصرف کننده، نقش اساسی را بعهده دارند.

امسال همت خود را به همین امرمعطوف داشته و برای تحقق برنامه اصلی سازمان بسیج اصناف کشور با عنوان "ترغیب کسبه ی محترم برای عرضه و فروش کالای ایرانی تمام تلاش خود را به کار می بندیم.

امیدواریم سال ۹۷ که با ماه مبارک رجب تقارن پیدا کرد سالی پر برکت  برای همه اصناف، بازاریان و تجار محترم باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.