نظرسنجی

نظر شما در مورد محتواي سايت سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی چيست؟
بیانیه اصناف و بازاریان در آستانه جلسه مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

برخی با آدرس های غلط زمینه ساز تسلط دوباره اجانب را فراهم کردند/سی اف تی مشکل اقتصاد را حل نمی کند

یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران، قطع دست بیگانگان و برگرداندن عزت به ملت شریف و تاریخ ساز ایران بود که با همت همه اقشار به ویژه اصناف و بازاریان و پرچم داری امام راحل و مقام معظم رهبری، محقق شد ولی مع الاسف درسال های اخیر، برخی خواسته یا ناخواسته با دادن آدرس غلط، زمینه تسلط دوباره اجانب براین مرز و بوم را فراهم کردند.

به گزارش بسیج اصناف کشور؛ اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در آستانه جلسه مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام بیانه ای صادر کردند که به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

ولن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا(نساءآیه 141)

یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران، قطع دست بیگانگان و برگرداندن عزت به ملت شریف و تاریخ ساز ایران بود که با همت همه اقشار به ویژه اصناف و بازاریان و پرچم داری امام راحل و مقام معظم رهبری، محقق شد ولی مع الاسف درسال های اخیر، برخی خواسته یا نا خواسته با دادن آدرس غلط، زمینه تسلط دوباره اجانب بر این مرز و بوم را فراهم کردند که مصداق بارز آن کلاه گشاد برجام بود که علی رغم توصیه های رهبر فرزانه انقلاب و دغدغده های خواص و عموم مردم، آن شد که نباید می شد و الان نه چرخ اقتصاد می چرخد و نه سانتریفیوژها، ولی هنوز توسط برخی به عنوان بزرگترین دست آورد تلقی میشود؛ واعجا!

 

تأسف بار تر این که دوباره موضوع پیوستن جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون پالرمو و مقابله با تأمین مالی تروریسم cft را به میان کشیده وآن را برای دولت و مردم ایران ضروری می دانند و حتی عده ای از وزراء به رهبری نامه مشترک می زنند و برای پوشش دادن ناتوانایی های خود، این موضوع را مطرح میکنند، البته اعتراف هم کرده اند که تصویب آن ها هیچ مشکلی از اقتصاد ما را حل نمی کند.

حالا سؤال ما اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور که شرایط بسیار سختی را سپری می کنیم این است که چرا زیربار معاهده ای می روید که نه تنها هیچ اثر مثبتی در اقتصاد و معیشت مردم ندارد بلکه موجبات تسلط دشمن بر ما را فراهم می کند؟

حتی اگر هم به فرض محال این گونه معاهدات برای اقتصاد مفید هم بود، ما حاضر به از دست دادن عزت و کرامت خود نیستیم.

دولت و مجلس بایدبه ظرفیت های درون کشور به ویژه بخش خصوصی به معنای واقعی کلمه اعتماد کند و از اعتماد به غرب دست بکشد چرا که مؤمن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

ما قاطبه اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور از اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهیم که با رد لایحه دولت و مصوبه مجلس، مصلحت نظام اسلامی و مردم را در نظر گرفته و ما را به یوغ اجانب نکشانند.

والسلام

5بهمن 1397

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.