نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
رئیس بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور عنوان کرد:

طرح «اعاده اموال نامشروع» در واقع مقابله با اشرافیگری و ثروت اندوزی مسئولین است

غلامرضا حسن پور عنوان کرد: مردم در بحث اشرافیگری و ثروت‌اندوزی مسئولان کشور حساس هستند و بلافاصله عکس‌العمل نشان می‌دهد که این طرح از اشرافیگری و ثروت اندوزی مسئولین جلوگیری می کند.

به گزارش پایگاه خبری بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور؛ غلامرضا حسن‌پور رئیس بسیج اصناف کشور اظهار کرد: من یک موی کوخ‌نشین را با همه کاخ‌نشینان عالم عوض نمی‌کنم.  این وضعیت روح و ستوان فقرات انقلاب اسلامی ایران است که در حال حاضر نیز همین مردم کوچه و بازار، در صف ابتدایی دفاع از انقلاب هستند.

وی افزود: باید روشی در حکومت‌داری اتخاذ کنیم که مسئولان نظام به اشرافیگری و ثروت‌های  بادآورده روی نیاورند؛ درصورتی‌که این اتفاق افتد، بین نظام اسلامی و مردم فاصله ایجاد می‌شود، این امر از دوران سازندگی توسط دشمن شروع کرد.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور ادامه داد: از دوران سازندگی فاصله طبقاتی با ریخت پاش‌ها و حقوق‌های آنچنانی شروع شد، برخی می گفتند که اشکالی ندارد  زیر چرخ توسعه کشور یک عده له شوند؛ این اظهارات، با نظرات رهبر معظم انقلاب مغایرت دارد و ایشان  به‌طور مرتب درباره اشرافیگری به مسئولان تذکر می‌دهند.

حسن‌پور گفت: امیدواریم این طرح، روح ابتدایی خود را حفظ کرده و مانند شیر بی‌یال و اشکم نشود و در مرحله اجرا برای همه مسئولان باشد.

وی افزود: پذیرفتنی نیست که فردی در دوران 40 ساله انقلاب اسلامی همواره مسئول بوده و سمت وزارت  هم دارد، هزار میلیارد تومان سرمایه داشته باشد؛ باید مشخص شود این سرمایه از کجا آمده، آیا از حقوق کارمندی این سرمایه به دست آمده یا راه دیگری است و باید در این زمینه پاسخگو باشد.

با اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع» جلوی رانت‌ها گرفته می‌شود

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور با بیان اینکه طرح «اعاده اموال نامشروع» در واقع دفاع از انقلاب و عامل ایجاد روحیه نشاط در جامعه است، گفت: مردم در بحث اشرافیگری و ثروت‌اندوزی مسئولان کشور حساس هستند و بلافاصله عکس‌العمل نشان می‌دهد که این امر فرصت مناسبی را برای ما ایجاد کرده است.

 وی تصریح کرد: مسئولان همه مجموعه‌ها ازجمله دولت، قوه قضائیه و همه نهادهایی که مسئولیت دارند باید در این طرح بیایند و اموالشان بررسی شود تا مردم بدانند وزیر و وکیل آنها چه وضعیت مالی دارند.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور با اشاره به اینکه با اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع» جلوی رانت‌های موجود در اقتصادی کشور گرفته می‌شود، گفت: با اجرای این طرح این انگیزه برای مردم ایجاد می‌شود که سرمایه خود را به‌جای تبدیل به سکه و ارز و خرید ملک به بخش تولید بیاورند و موجب شکوفایی اقتصادی شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.