نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟

شکایت کسبه و بازاریان از اغتشاشگران

سیدمحمود هاشمی از شکایت بازاریان و کسبه از اقدامات اخیر اغتشاشگران خبر داد: اصناف با هماهنگی مسئولین امنیتی و انتظامی باید در برابر اغتشاشات قد علم کنند.

به گزارش پایگاه خبری بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور، سیدمحمود هاشمی در واکنش به برخی ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر کشور و تأثیرات آن بر کسب‌وکار اصناف اظهار کرد: اغتشاشات روزهای اخیر نه‌تنها به اصناف کشور بلکه به همه اقشار جامعه آسیب وارد می‌کند.

وی افزود: اصناف در امنیت کامل می‌توانند زندگی و فعالیتهای اقتصادی داشته باشند و این رویدادها بسیار به‌ روی کسب‌ و کار آنها تأثیرات منفی دارد.

* امنیت مهمترین سرمایه اصناف است

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ادامه داد: اصناف مخالف هرگونه تشنج و اغتشاش در کشور هستند؛ سرمایه اصناف همان امنیت است و از این طریق می‌توانند کسب‌وکار خود را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: این حوادث بر فعالیت‌های اصناف کشور اثر بدی دارد که نمی‌توان این اثرگذاری را به‌راحتی در قالب اعداد آورد.

* مسئولین اغتشاشات را به‌سرعت جمع کنند

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه ادامه داد: وقتی ضریب امنیت پایین می‌آید اولین قشری که ضربه می‌بیند اصناف هستند؛ امیدوارم مسئولین این اغتشاشات را به‌زودی جمع کنند.

هاشمی افزود: اصناف حاضر در کف خیابان و در مرحله بعد بانکها و ادارات دولتی اولین کسانی هستند که از این اغتشاشات ضربه می‌خورند زیرا اصناف پراکندگی زیادی در سطح خیابان دارند و در مقابل ترکش مستقیم این ناآرامی‌ها هستند.

وی گفت: اصناف با هماهنگی مسئولین امنیتی و انتظامی باید در برابر اغتشاشات قد علم کنند؛ اصناف همواره پشت سر انقلاب بوده و هستند.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف در پایان یادآور شد: فعالیت‌های صنفی اگر در امنیت باشد چرخ کسب‌وکار آنها نیز می‌چرخد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.