نظرسنجی

آیا از میزان عملکرد سازمان بسیج اصناف کشور در سال 1396 راضی هستید؟
رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی؛

نماز اول وقت کسبه را متعهد به اخلاق اسلامی می‌کند

رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی گفت: نماز مانند چشمه ای است که هرمسلمان روزانه 17 بار خود را در آن شستشو می‌دهد برهمین اساس کاسبانی که معتقد به خواندن نماز اول وقت آن هم به جماعت هستند مجهز به اخلاق اسلامی می شوند

به گزارش بسیج اصناف و بازاریان خراسان شمالی؛ جلسه سرکشی از حوزه اصناف شهرستان شیروان و همچنین جلسه هم اندیشی بازار اسلامی و تقویت نماز اول وقت در بازار با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی ، فرماندهان بسیج اصناف شیروان، رئیس اتاق اصناف و حجت الاسلام احمدی فرد رئیس ستاد اقامه نماز استان در شههرستان شیروان برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام احمدی فرد به اهمیت نماز اول وقت در بازار و همچنین رونق بازار اسلامی و روزی حلال تاکید کردند.
مهرابی نژاد رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی همچنین در جلسه ، گفت: بایستی همکاری بین اتحادیه ها و حوزه بسیج اصناف بیشتر شود تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
وی نیز به رونق بازار اسلامی تاکید کرد و افزود: بازار اسلامی تنها فضا یا سازو کار مبادله نیست تا میان انبوه خریداران و فروشندگان فقط رابطه خشک خرید و فروش بر اساس سوددهی و افزایش مطلوبیت برقرار باشد؛ بلکه از ویژگی‌های کسب حلال، حاکمیت اخلاق، انصاف و شفافیت نیز است.
وی در ادامه بیان داشت: نماز مانند چشمه ای است که هرمسلمان روزانه 17 بار خود را در آن شستشو می‌دهد برهمین اساس کاسبانی که معتقد به خواندن نماز اول وقت آن هم به جماعت هستند مجهز به اخلاق اسلامی شده و روزی حلال دریافت می‌کنند.

گفتنی است در این جلسه از آقای کمالی مربی آموزش حوزه بسیج اصناف شهرستان شیروان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.